Connect with Us

“Jam aseksuale, imazhi është një mashtrim i madh”/ Egla Harxhi pendohet për marrëdhënien treshe

Showbizz

“Jam aseksuale, imazhi është një mashtrim i madh”/ Egla Harxhi pendohet për marrëdhënien treshe

Publikuar

-

Egla Harxhi ka qenë shumë e komentuar në mediat rozë pasi deklaroi se ishte në një marrëdhënie treshe. Pas kësaj ajo zbuloi se marrëdhënia e tyre kishte marrë fund dhe gajtë një interviste në Pop Culture ka treguar më shumë detaje rreth jetës private dhe marrëdhënies treshe me Alexandre de Basseville dhe Alesia.

Moderatorja Dojna Mema e ka pyetur nëse do t’i rikthehej një marrëdhënieje treshe, për të cilën Egla ka vendosur të flasë pa doreza dhe t’u japë fund të gjitha aludimeve.

“Sot kam përshtypjen që nuk do t’i rikthehesha asnjëlloj raporti, shoqja ime e ngushtë para pak kohësh më tha: O zemra nuk ka mundësi, ne përpiqemi të mbajmë atë imazhin e drejtë dhe ti nga ajo që je shfaqur je komplet e kundërta në realitet dhe në fakt unë jam komplet e kundërta e asaj që është transmetuar në televizion nuk kam lidhje fare”, ka thënë Egla.

Më tej, Egla ka rrëfyer se nuk ka një partner të ri në krah dhe në rrugën që është nisur nuk do të ketë një partner, pasi është tepër aseksuale:

“Në princip jam një person shumë aseksual, që të më interesojë diçka duhet të luajë shumë me lojën e mendjes. Imazhet që promovohen sot dhe idetë që krijohen sot për seksin dhe marrëdhëniet janë komplet virtuale. Ajo që sheh ti e merr për të mirëqenë në fakt nuk është fare ashtu. Imazhi është një mashtrim i madh”, ka përfunduar ajo.

Të jesh aseksual do tëthotë që të mungon dëshira për marrëdhënie seksuale dhe nuk tërhiqesh nga seksualisht nga të tjerët./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: