Connect with Us

Ju kujtohen Sadna dhe Alek/ Çifit i njohur rikthehen me një klip mjaft të nxehtë

Showbizz

Ju kujtohen Sadna dhe Alek/ Çifit i njohur rikthehen me një klip mjaft të nxehtë

Publikuar

-

Aktorja Sara Khan e njohur për rolin e saj si  Sadna nga seriali “Bidaai” dhe aktori Angad Hasija siç njihet ndryshe për rolin e tij si Alek kanë sjellë një bashkëpunim muzikor së bashku.

Klipi është publikuar disa ditë më parë dhe është pëlqyer shumë nga fansat dhe ka marrë shumë shikime në Youtube.

Sara Khan shfaqet në disa skena të nxehta me Angad Hasijan. Kënga flet për një histori dashurie mes një djali që bën tatuazhe dhe një vajze. Kënga është shumë ritmike dhe pritet që të ketë sukses. Sara Khan prej disa kohësh i është përkushtuar shumë muzikës dhe do e shohim së shpejti edhe në projekte të tjera muzikore. Po ju lëmë të dëgjoni këngën më poshtë dhe na tregoni përshtypjet tuaja.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: