Connect with Us

Keqkuptime dhe ndërhyrje në karrierë/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Life Style

Keqkuptime dhe ndërhyrje në karrierë/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Me Mërkurin të palëvizshëm dhe gati të shkoni në mënyrë retrograde, ju mund të ndjeni se jeni në errësirë në lidhje me informacionin jetësor që duhet të kuptoni.

Demi

Nëse keni një bisedë të rëndësishme për të bërë me një shok/shoqe duhet të prisni pak, pasi fjalët mund të keqinterpretohen sidomos sot.

Binjakët

Mund të jesh në dyshim me drejtimin e karrierës tuaj ose do të merrni një vendim ët rëndësishëm profesional. Mos u vini nën presion. Merrni kohën tuaj.

Gaforrja

Nëse po mendoni të udhëtoni diku larg, duhet të bëni patjetër një “double check” për gjithçka. Bëni një listë me shumë kujdes me të gjitha ato që duhet të merrni me vete.

Luani

Ju nuk keni njohuritë e duhura për të arritur të zgjidhni një çështje financiare. Mërkuri ndodhet në prapavijë kështu që duhet të prisni.

Virgjëresha

E ndjeni që nuk do të shkoni shumë larg në karrierën tuaj kështu që do të keni nevojë për një këshillë specifike.

Ju mund të jeni në rrugën e duhur kështu që duhet të ndiqni intuitën tuaj.

Peshorja

Një mesazh miks nga një koleg i juaji mund të jetë një sinjal që ai do të fusë hundët në projektet tuaja. Mos u frustroni.

Akrepi

Do të jetë një kohë shumë e bukur për të kaluar me familjen tuaj.

Do të dëgjoni me endje të gjitha dëshirat dhe mendimet e fëmijëve tuaj.

Shigjetari

Duhet të riktheni vëmendjen në shtëpinë tuaj, ka gjëra që duhen riparuar dhe investuar në të.

Bricjapi

Mund të keni një keqkuptim me një të afërmin tuaj. Flisni me të dhe mos harroni se ka shumë mjete të ndryshme komunikimi.

Ujori

Ju do të nxirrni në pah një nga talented tuaja më imagjinare. Mendojeni si një proces por jo të pamundur.

Peshqit

Do të shpenzoni shumë kohë dhe do të fokusoheni tek çështjet që kërkojnë të përdorni gjykimin./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: