Connect with Us

Prej një viti në kërkim nga policia/ Shfaqet burri biznesmen i Angela Martinit

Showbizz

Prej një viti në kërkim nga policia/ Shfaqet burri biznesmen i Angela Martinit

Publikuar

-

Modelja shqiptare Angela Martini ka treguar se Shën Valentinin e ka kaluar me bashkëshortin e saj rumun Dragos Savulescu.

Ai ka probleme me drejtësinë dhe për këtë arsye nuk ishin shfaqur bashkë, madje më 10 shkurt, mediat e shtetit rumun raportuan sërish për urdhër arrestin ndërkombëtar të lëshuar për Saluvescun për të vuajtur dënimin prej 5 vitesh për një skemë të tjetërsimit të pronave në bregdet.

Por ditën e Shën Valentini duket se Dragos i është bashkuar bashkëshortes së tij Angela Martini. Modelja ka publikuar një video ku shfaqen dy duart e dyshes, në një skenë tepër romantike.

Të dy plotësojnë tatuazhin zemër që e bënë në prill të vitit 2016.

Nënjë postim tjetër Angela është shfaqur nga Milano i Italisë vetëm. Modelja ende nuk ka publikuar një imazh të plotë të personit i cili e ka shoqëruar ditën e djeshme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: