Connect with Us

“Racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve”/ Ilda Bejleri tregon për jetën si emigrante

Showbizz

“Racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve”/ Ilda Bejleri tregon për jetën si emigrante

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Ilda Bejleri prej ditësh është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

Aksidenti i disa ditëve më parë ku u përfshi moderatorja bëri shumë bujë dhe Ilda vijon të reagojë në rrjetet sociale lidhur me ngjarjen.

Në njërin prej postimeve të saj në Instastory ajo ka treguar për jetën e saj si emigrante në Greqi ku shprehej se teksa bëhej pjesë e racizmit grek mezi priste të kthehej në vendin e saj. Gjithashtu shprehet se pas ngjarjes racizmi grek nuk është asgjë kundrejt mllefit të disa shqiptarëve.

“Ndoshta nuk jam shembulli perfekt dhe nuk aspiroj të jem. Po nuk do të ishte keq që dikush të merrte diçka nga forca ime. Nga një vajzë që në fëmijëri i qëlloi të ishte emigrante në Greqi, në një vajzë që u kthye në vendin e vet për t’u bërë kjo që jam sot. Atëherë vuaja nga racizmi grek dhe thosha do shkoj në Shqipëri aty në vendin tim, për t’u ndjerë krenare për faktin që jam shqiptare. E pra, racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve. Sidomos të disa gazetarëve që kanë nevojë të ‘detoksifikohen’ e nuk po dinë nga të vënë gjoba më parë dhe kanë harruar qëllimin e profesionit të tyre”, shkruan ajo në një postim në Instastory.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE