Connect with Us

“Racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve”/ Ilda Bejleri tregon për jetën si emigrante

Showbizz

“Racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve”/ Ilda Bejleri tregon për jetën si emigrante

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Ilda Bejleri prej ditësh është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

Aksidenti i disa ditëve më parë ku u përfshi moderatorja bëri shumë bujë dhe Ilda vijon të reagojë në rrjetet sociale lidhur me ngjarjen.

Në njërin prej postimeve të saj në Instastory ajo ka treguar për jetën e saj si emigrante në Greqi ku shprehej se teksa bëhej pjesë e racizmit grek mezi priste të kthehej në vendin e saj. Gjithashtu shprehet se pas ngjarjes racizmi grek nuk është asgjë kundrejt mllefit të disa shqiptarëve.

“Ndoshta nuk jam shembulli perfekt dhe nuk aspiroj të jem. Po nuk do të ishte keq që dikush të merrte diçka nga forca ime. Nga një vajzë që në fëmijëri i qëlloi të ishte emigrante në Greqi, në një vajzë që u kthye në vendin e vet për t’u bërë kjo që jam sot. Atëherë vuaja nga racizmi grek dhe thosha do shkoj në Shqipëri aty në vendin tim, për t’u ndjerë krenare për faktin që jam shqiptare. E pra, racizmi grek nuk qenka asgjë krahasuar me mllefin e disa shqiptarëve. Sidomos të disa gazetarëve që kanë nevojë të ‘detoksifikohen’ e nuk po dinë nga të vënë gjoba më parë dhe kanë harruar qëllimin e profesionit të tyre”, shkruan ajo në një postim në Instastory.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: