Connect with Us

Shenjat e horoskopit me të cilat Virgjëresha do të formonte çiftin perfekt

Kuriozitete

Shenjat e horoskopit me të cilat Virgjëresha do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Demi

Demi dhe Virgjëresha janë të dy shenja të Tokës, kështu që ata natyrisht e kuptojnë njëri-tjetrin në një nivel më të thellë.

Demi është shumë kokëfortë dhe vazhdimisht do të përpiqet të shembë muret që ka një Virgjëreshë, gjë që do të dëshmojë se ndjenjat e tij janë të sinqerta. Sapo të prishet ai mur, këto shenja si çift mund të komunikojnë mirë, me ndershmëri.

Gaforrja

Një marrëdhënie midis një Virgjëreshë dhe një Gaforreje është ajo që bazohet në magjepsje me njëri-tjetrin. Ata të dy kanë të njëjtën pamje në mënyrën se si e jetojnë jetën dhe ngjashmëritë e tyre nuk ndalen këtu.

Ata priren të jenë shqetësues, kështu që njohuria që ata mund t’i besojnë njëri-tjetrit do të jetë një lidhje e fortë e ndërtuar në marrëdhënien e tyre.

Ata janë më të gatshëm të tregojnë dashurinë e tyre për njëri-tjetrin. Për sa kohë që ata kanë besim tek njëri-tjetri, kjo marrëdhënie do të jetë e përmbushshme.

Akrepi

Akrepi dhe Virgjëresha kanë marrëdhënie interesante sepse janë të dy shenja misterioze, madje thuhet se ka magji në të dyja ato që shenjat e tjera nuk i posedojnë. Ata gjejnë misteriozitetin e njëri-tjetrit intrigues dhe përpiqen të bëjnë më të mirën për të zgjidhur misteret tek njëri-tjetri.

Pasioni nga Akrepi mund të jetë mjaft intrigues edhe për një Virgjëreshë. Akrepat janë natyrë mbrojtëse dhe do të ndiejnë një ndjenjë të tillë edhe për Virgjëreshën.

Bricjapi

Virgjëresha dhe Bricjapët bëjnë një ekip të mrekullueshëm, sepse e bëjnë njëri-tjetrin të ndjehen të sigurt. Ata pëlqejnë të kalojnë kohën së bashku dhe duan atë ndjenjën e sigurisë me njëri-tjetrin.

Si Bricjapët dhe Virgjëresha, të dy janë punëtorë dhe të lidhur me sensin e tyre të përbashkët për të qenë të orientuar drejt qëllimit. Sapo të bashkohen qëllimet e tyre dhe të mblidhen, nuk ka asgjë që mund të qëndrojë në rrugën e tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: