Connect with Us

Songyl rikthehet në jetimore/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Songyl rikthehet në jetimore/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Gynej gjen Songylin duke fjetur në një stol dhe kërkon ta ndihmojë por ajo nuk pranon. Gynej përpiqet t’i shprehë ndjenjat e tij Songylit. Serkan ia bën të qartë Xhemres se ata mund të jenë vetëm miq. Xhemre shet varëse me rruaza në shkollë në mënyrë që të fitojë para për të bërë varrin e prindërve. Nazan nuk e lejon Xhemren të shesë varëse në shkollë.

Burak ofrohet të ndihmojë Xhemren. Feride mëson se Songyl është larguar nga shtëpia e prindërve që e birësuan. Kader dhe Xhemre pajtohen me Songylin kur mësojnë se ajo është në gjendje shumë të keqe dhe ka mbetur rrugëve.

Meral mbledh para nga vajzat e jetimores dhe blen fustan. Songyl rikthehet në jetimore. Feride bind Nerimanin që t’i bashkojë sërish vajzat në të njëjtën dhomë. Vajzat gëzohen kur marrin këtë lajm. Meral i shet mend shoqeve me fustanin e ri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Rivali më i ri i Netflix dhe Youtube/ Aplikacioni transmetues me forma të shkurtra

Publikuar

-

Nga

Shërbimi i parë lëvizës i Quibi filloi në SH.B.A të hënën, me gjithë shqetësimet që shpërthimi i koronavirusit mund të ndikojë në shikimin e tij. Kompania ka rritur me $ 1.8bn (1.47bn £) për projektin që synon të rivalizojë Netflix dhe YouTube. Shfaqjet e Quibi janë 10 minuta ose më të shkurtra dhe filmat janë […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Përfshihet në dietën e Hilary Clinton dhe Beyonce/ Ky është ushqimi më përfitime të mahnitshme shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Kohët e fundit, disa erëza janë promovuar jozyrtarisht nga prodhimet e përditshme të kuzhinës dhe përfshihen tek ushqimet me shumë përfitime. Hillary Clinton thuhet se hante një spec djegës në ditë ndërsa ishte në gjurmët e fushatës në përpjekje për të shmangur sëmundjet. Shafran i Indisë, i cili është përdorur në Azi për mijëvjeçarë, kohët […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE