Connect with Us

Bota e kinematografisë në zi/ Ndahet nga jeta aktorja e famshme e “Sex and the City”

Showbizz

Bota e kinematografisë në zi/ Ndahet nga jeta aktorja e famshme e “Sex and the City”

Publikuar

-

Aktorja ‘Sex and the City’ Lynn Cohen është ndarë nga jeta në moshën 86 vjeçare.

Aktorja u bë e njohur për rolin e saj si Magda zonja e shtëpisë në serialin popullor HBO. Ajo u shfaq në 13 episode midis 2000 dhe 2004 dhe riprodhoi rolin e saj në filmin “Seksi dhe Qyteti” në vitin 2008 dhe vazhdimi i tij në vitin 2010.

Kohët e fundit, ajo bëri një paraqitje në vitin 2018 në serinë e suksesshme të Amazon Prime, “The Marvelous Zonja Maisel”.

Cohen kishte role në disa projekte të ekraneve të mëdha: “Mynihu” i Steven Spielberg dhe “The Hunger Games: Catching Fire”, filmi i dytë i bazuar në trilogjinë dystopiane. Ajo gjithashtu kishte vepruar në disa filma të shkurtër, duke përfshirë “Artemis & Astronaut”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: