Connect with Us

Financat dhe puna do të jenë prioriteti juaj/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Trendi Sot

Financat dhe puna do të jenë prioriteti juaj/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Në fund të javës me ndikimin e Marsit dhe Uranit do të merrni një surprizë përsa i përket financave.

Demi

Ju pret një udhëtim i gjatë pasi Marsi dhe Urani janë bërë bashkë të ndryshojnë jetën tënde private.

Binjakët

Me Mërkurin në prapavijë kjo javë do të ketë ndikim të madh në karrierë, nëse keni disa doje për të shpëtuar në punë sigurohu që të jenë të fshehura mirë.

Gaforrja

Urani do të bashkëpunojë me Marsin dhe do të ndikojnë në shoqërinë tuaj. Partneri apo shoqëria juaj do t’iu surprizojë këtë javë.

Luani

Nëse po prisni pagesa apo burime të ardhurash nga jashtë do të duhet të prisni pasi Mërkuri në prapavijë do të bëjë punën e tij.

Virgjëresha

Lidhja mes Jupiterit dhe Neptunit do të’iu ndihmojnë të zgjidhni mosmarrëveshjet me shoqërinë apo partnerin tuaj.

Peshorja

Teksa Mërkuri është në prapavijë, do të ndikojë në punën tuaj duke ju sjellë shumë në humor.

Akrepi

Nëse keni ndërmend të zyrtariyoni lidhjen tuaj, duhet të prisni edhe pak pasi problemet do të jenë pranë jush edhe këtë javë.

Shigjetari

Skuadra e formuar mes Marsit dhe Uranit do të bëjë që financat tuaj të shkëlqejnë.

Bricjapi

Do të jeni mjaft kreativë me ndihmën e Marsit dhe Uranit ndaj duhet të përmirësoni aftësitë tuaja të komunikimit.

Ujori

Shkëmbimi mes Marsit dhe Uranit do të sjellë lajme të ndjeshme që lidhen me shtëpinë apo familjen.

Peshqit

Me Mërkurin në prapavijë do të ketë ndikim shumë emocional tek Peshqit. Ndaj meditimi do t’iu bënte shumë për të qartësuar retë e zeza në mendjen tuaj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Rivali më i ri i Netflix dhe Youtube/ Aplikacioni transmetues me forma të shkurtra

Publikuar

-

Nga

Shërbimi i parë lëvizës i Quibi filloi në SH.B.A të hënën, me gjithë shqetësimet që shpërthimi i koronavirusit mund të ndikojë në shikimin e tij. Kompania ka rritur me $ 1.8bn (1.47bn £) për projektin që synon të rivalizojë Netflix dhe YouTube. Shfaqjet e Quibi janë 10 minuta ose më të shkurtra dhe filmat janë […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Përfshihet në dietën e Hilary Clinton dhe Beyonce/ Ky është ushqimi më përfitime të mahnitshme shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Kohët e fundit, disa erëza janë promovuar jozyrtarisht nga prodhimet e përditshme të kuzhinës dhe përfshihen tek ushqimet me shumë përfitime. Hillary Clinton thuhet se hante një spec djegës në ditë ndërsa ishte në gjurmët e fushatës në përpjekje për të shmangur sëmundjet. Shafran i Indisë, i cili është përdorur në Azi për mijëvjeçarë, kohët […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE