Connect with Us

Nuk e konsideronte si konkurrent për nivelin e tij/ Can Yaman i kërkon falje Kivanç Tatlitug

Showbizz

Nuk e konsideronte si konkurrent për nivelin e tij/ Can Yaman i kërkon falje Kivanç Tatlitug

Publikuar

-

Ata janë dy aktorët më të komentuar dhe të famshëm në Truqi. Bëhet fjalë për dy aktorët me origjinë shqiptare, Kivanç Tatlitug dhe Can Yaman.

Në një deklaratë gjatë një interviste Can Yaman u shpreh se Kivanc nuk është një aktor i nivelit  të tij ndja dhe nuk e sheh si konkurrent dhe as nuk e krahason veten me të. Por duket se Can është penduar për këtë deklaratë.Ai është shprehur se është penduar për ato që ka thënë dhe i ka kërkuar falje publikisht Kivanc.

“Nuk doja të thoja që ai nuk është i rëndësishëm dhe pendohem për ato që kam thënë. Sigurisht që Kivanç është një aktor i madh dhe ka qenë gjithmonë shumë i suksesshëm”-tha Can Yaman.

Kivanç Tatlitug ka luajtur një sërë rolesh në telenovela si “Gymysh”, “Dashuri e ndaluar”, “Xhesuri dhe e bukura” etj. Ndërsa Can Yaman u bë i njohur me telenovelën “Zogu i hershëm”. Të dy aktorët kanë diçka të përbashkët, origjinën e tyre shqiptare.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: