Connect with Us

Probleme në punë dhe me financat/ Zbuloni surprizat që ka rezervuar horoskopi për ju këtë javë

Kuriozitete

Probleme në punë dhe me financat/ Zbuloni surprizat që ka rezervuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Dashi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje do të duhen të merren me problemet që lidhen me shëndetin në fillim të javës. Në punë do të përballeni me një ngarkesë shumë të madhe. Ju mund të përballeni me pengesa në çështjet që lidhen me pronën. Fundi i javës do të sjellë përfitime monetare.

Demi

Do të përballeni me shumë debate të panevojshme dhe të kota këtë javë. Duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj. Në punë do të duhet të merrni një një vendim dhe të tregoni autoritet. Përsa i përket financave mos bëni shpenyzime të kota.

Binjakët

Duhet të tregoheni vetëpërmbajtës në punë pasi do të mund të përballeni me probleme. Kujdes me projektet e përbashkëta me kolegët tuaja pasi mund të pësoni humbje të mëdha. Fundi i javës do të jetë me tensione, kjo nuk është një javë shumë e mirë për binjakët.

Gaforrja

Do të duhet të punoni vërtet shumë në vendin e punës sot. Nëse bëni një plan shumë ambicioz në biznesin tuaj për të fituar fitime, mund të përfundoni duke pësuar humbje serioze, kështu që të jeni vigjilentë.

Do të ketë probleme të lidhura me shëndetin dhe gjithashtu mundësinë e një dëmtimi serioz. Ju mund të ndjeheni të kënaqur për shkak të një lajmi inkurajues. Do të ketë shumë udhëtime zyrtare për të ndërmarrë.

Luani

Gjërat do të mbeten të favorshme në vendin e punës. Ju mund të duhet të udhëtoni. Do të ndiheni më të dashur ndaj partnerit tuaj. Pengesat në mënyrën e projekteve qeveritare do të hiqen. Shëndeti juaj do të mbetet i mirë. Ju mund të shpenzoni paratë tuaja për çështje të lidhura me pronën.

Virgjëresha

Do të përballeni me probleme shëndetësore gjatë kësaj jave. Do të ketë shanse për një rritje të papritur në shpenzimet tuaja. Do të ketë udhëtime në distanca të shkurtra. Kujdesuni për shëndetin.

Peshorja

Njerëzit e shenjës së Peshores ka të ngjarë të kenë fitime financiare. Do të ketë një rritje në burimet tuaja të të ardhurave. Statusi juaj financiar mund të përmirësohet më tej. Java do të sjellë përfitime të veçanta për njerëzit që punojnë në fushën e qeverisë ose politikës. Disa nga ju mund të transferohen në një vend të ri ose të promovohen në një post më të lartë. Jeta juaj familjare do të jetë normale. Mund të mbeteni të okupuar me tensione të pakuptimta.

Akrepi

Njerëzit e shenjës së Akrepit ka të ngjarë të nderohen në vendin e tyre të punës, si dhe në sferën sociale. Ndikimi juaj do të rritet në vendin e punës. Marrëdhëniet tuaja me shefin tuaj do të mbeten harmonike. Disa prej jush mund të marrin mundësi shumë prestigjioze. Kjo do të jetë një javë mesatare për studentët. Mesi i javës mund të sjellë disa tensione për ju. Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe ruajini përmbajtje ndaj fjalës dhe sjelljes suaj. Ju ka të ngjarë të bëheni me dritë të shkurtër, si dhe arrogantë. Mundohuni ta kontrolloni atë tendencë.

Shigjetari

Njerëzit e shenjës së Shigjetarit ka të ngjarë të fitojnë papritur thjesht për shkak të një goditje pozitive të fatit. Nëse jeni përballur me një problem të lidhur me shëndetin që do të zgjidhen.

Bricjapi

Në fillim të javës do të përballeni me disa probleme shëndetësore. Përsa i përket financave Do të ketë një gjasë të fitimeve financiare këtë javë.

Fjalimi juaj mund të bëhet shumë i ashpër, kështu që qëndroni tepër i ngrohtë kur bisedoni me njerëzit.

Ujori

Situatat do të bëhen të favorshme për fitimet monetare këtë javë. Shpërthimet dhe arroganca juaj e zemëruar mund të prishin imazhin tuaj, kështu që ju duhet të qëndroni të kujdesshëm. Ju mund të duhet të shkoni në disa udhëtime zyrtare dhe kjo do të përfshijë shpenzime të larta.

Peshqit

Mos hyni në debate me shefin tuaj dhe oficerët e tjerë të vjetër. Ju mund të duhet të merreni me disa pengesa në punën tuaj. Armiqtë tuaj mund të përpiqen të dëmtojnë imazhin tuaj. Nëse udhëtoni, ka të ngjarë të përballeni me vështirësi. Shpenzimet tuaja do të jenë në anën më të lartë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: