Connect with Us

Të “fortat” e showbizit shqiptar/ Oriola Marashi në krah të Kejvina Kthellës: “Për sherre dhe festa familjare”

Showbizz

Të “fortat” e showbizit shqiptar/ Oriola Marashi në krah të Kejvina Kthellës: “Për sherre dhe festa familjare”

Publikuar

-

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy prej modeleve më të njohura shqiptare që nuk iu kanë shpëtuar skandaleve në media.

Kejvina u përfol për lidhjen me Redjan Rrajën ndërsa Oriola prej ditësh po përflitet se është kapur me lëndë narkotike në makinë.

Pas të gjithë këtyre skandaleve, modelet vijojnë jetën njësoj si më parë. Kejvina dhe Oriola u komentuan gjithashtu edhe për sherrin me modelen Einxhel Shkira, e cila gjithashtu thuhet se e denoncoi Kejvinën në polici.

Por përtej të gjitha këtyre lajmeve që qarkullojnë në media, shoqëria mes dy vajzave duket tejet e fortë.

Së fundi Oriola ka publikuar një video ku shihet së bashku me Kejvinën dhe i dedikon mikes së saj disa fjalë.

“Asgjë nuk është njësoj pa ty! Të dua shumë shoqja ime e bukur, e fortë, e zgjuar dhe e mirë! Jam krenare që ti po bën më të mirën tënde për të studiuar dhe përmirësuar veten cdo ditë! Mezi pres që të jemi prap bashkë. Gjithmonë mund të mbështetesh tek unë… në ditë të mira dhe të këqija, për sherre dhe festa familjare!! Këtë bëjnë miqtë e vërtetë. Shihemi së shpejti!”, shkruan Oriola në postimin e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: