Connect with Us

VIDEO-Angela Martini iu mbyll gojën të gjithëve/ Kalon Shën Valentinin me bashkëshortin në Milano

Showbizz

VIDEO-Angela Martini iu mbyll gojën të gjithëve/ Kalon Shën Valentinin me bashkëshortin në Milano

Publikuar

-

Prej një viti kanë qarkulluar lajme se bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Dragos Savulescu është në kërkim nga policia pasi akuzohet për mashtrim.

Pas problemeve me drejtësinë dyshja u përfol për një ndarje por Angela ka hedhur poshtë cdo thashethem duke publikuar disa video në Instastory për ditën e Shën Valentinit lu tregon se e ka festuar me bashkëshortin e saj.

“E vërteta, drejtësia dhe dashuria e vërtetë fitojnë gjithmonë”, shkruan Angela në videon e ndarë në Insatstory ku shihen duke shëtitur nëpër rrugët e Milano-s në Itali.

Për më tepër shihni videot dhe galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: