Connect with Us

12 vite e pavarur/ Dua Lipa uron Kosovën: “Një komb, një flamur”

Showbizz

12 vite e pavarur/ Dua Lipa uron Kosovën: “Një komb, një flamur”

Publikuar

-

Sot është 12 vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë uruar të gjithë shqiptarët për pavarësinë.

Rita Ora pak orëm uroi shqiptarët nëpërmjet një postimi në Instagram në gjuhën shqipe.

“Gëzuar Pavarësinë Kosovë!Urime 12 vjet pavarësi Kosova jonë. Kthim pas e videos “Shine ya light””, shkruante Rita në postimin e saj.

Një tjertër artiste me origjinë shqiptare e famshme në botë Dua Lipa ka uruar gjithashtu Kosovën për pavarësinë.

“12 vite pavarësi. Një komb, një flamur”, shkruan Dua Lipa në foton ku shfaqet flamuri kuq e zi dhe flamuri i Kosovës./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: