Connect with Us

Më e kërkuara e momentit nëpër koncerte/ Tayna zbulon se çfarë mendon babai i saj për këtë

Showbizz

Më e kërkuara e momentit nëpër koncerte/ Tayna zbulon se çfarë mendon babai i saj për këtë

Publikuar

-

Reperja Tayna është kthyer në një nga personazhet më të kërkuara në koncerte si dhe ndër më të paguarat. Ajo udhëton shpesh jashtë Shqipërisë për të mbajtur koncerte dhe kjo vijon pothuajse çdo ditë.

Gjatë intervistave ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me familjen pasi që është edhe vajzë e vetme.

Duket se reperja komunikon vazhdimisht me prindërit dhe i tregon atyre zhvillimet e punës së saj.

Mbrëmjen e kaluar, Tayna ka performuar në Londër duke e mbushur plot sallën dhe pamjet nga koncerti i ka ndarë edhe me të atin.

“Shumë mirë bab, bravo! Plot paska pas! Të lumtë!”

“Faleminderit bab! Gjithmonë kam dasht me ju bo krenarë edhe jam shumë e lumtur dhe falenderuese që po m’përkrahni për ëndrrat e mia. Ju dua shumë edhe m’ka marrë malli”- i përgjigjet Tayna.

“Do jemi gjithmonë krah teje dhe me ty zemër. Veç përpara bab!”- i ka kthyer i ati, siç mund ta shihni në bisedë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: