Connect with Us

“Para njerëzve nuk ka puçi puçi”/ Silva Gunbardhi tregon për darkën e parë me familjen e bashkëshortit

Showbizz

“Para njerëzve nuk ka puçi puçi”/ Silva Gunbardhi tregon për darkën e parë me familjen e bashkëshortit

Publikuar

-

Këngëtarja e muzikës popullore jugore Silva Gunbardhi dhe reperi Dafi Derti janë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar.

Prej vitesh janë të martuar dhe kanë një djalë. E ftuar në emisionin E Diell, Silva ka treguar më shumë detaje rreth jetës private si dhe ka treguar darkën e parë me famijen e Dafit, një familje dibrane me tradita dhe zakone.

Teksa Dafi i ka kërkuar të mos e përqafojë dhe puthë, situata ka shkuar krejt ndryshe.

“Kur shkuam për herë të parë në shtëpinë e Dafit, Dafi më tha kshu “zemër dëgjo, më dëgjo me vëmendje, përpara njerëzve nuk do ma kthesh fjalën se unë jam burri, ti mos e hap gojën flas unë në vendin tënd. Ti je gruaja nuk duhet të flasësh të më kundershtosh, pastaj i sqarojmë muhabetet ne, më vonë. Por gjëja më e lezetshme ka qenë darka e parë fare dhe kishte ardhur gjyshja aty dhe këshilla e dytë që më dha Dafi ishte’ zemrë tani nuk ka puçi puçi para njerëzve. Ok se s’e kam problem puci puci, ngela unë duke të puth ty para nejrëzve. Në një moment ngrehet Dafi, harron, dhe më turret mua, më puth, më përqafon. Gjyshja : Oj nuseee e shkreta, ça je tu booo! Më foli mua që të dëgjonte Dafi. Mua nuk më ngeli hatri aspak. Unë gjyshen e Dafit e dua jashtëzakonisht shumë, e respektoj shumë,”- është shprehur Silva Gunbardhi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: