Connect with Us

Përlotet Marjana Kondi/ Kujton me nostalgji gatimet e mamasë së saj

Showbizz

Përlotet Marjana Kondi/ Kujton me nostalgji gatimet e mamasë së saj

Publikuar

-

Aktorja shumë e njohur e humorit Marjana Kondi së bashku me Arvin Kita janë moderatorë të emisionit më të ri të kuzhinës “Aromë dreke”.

Pasditen e sotme kanë qenë të ftuar në emisionin e Rudinës ku kanë folur për më shumë detaje rreth emisionit si dhe pasionin për kuzhinën.

Marjana është shprehur se për të gatimi është antistres dhe të jep frymëzim dhe energji të mirë. Më pas kanë folur pët traditën e kuzhinës në familjet e tyre kun ë ekran u shfaq një foto nga fëmijëria e aktores ku shihej Marjana dhe mamaja e saj. Ndërkohë ajo është përlotur duke kujtuar me shumë emocion momentet dhe gatimet që bënte e ëma.

“Gatuante shumë mirë byrekun. Pula me patate ishte specialiteti i saj. Mbaj mend për mëngjes hanim trahana ose petulla. Me gjëra të vogla na ka bërë të jetojmë të lumtur. Në atë kohë e ndjenim lumturinë kurse sot nuk është njësoj”, është shprehur me emocione Marjana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: