Connect with Us

Skenat e nxehta në film shkak për ndarje/ Flet për herë të parë bashkëshorti i aktores së njohur turke

Showbizz

Skenat e nxehta në film shkak për ndarje/ Flet për herë të parë bashkëshorti i aktores së njohur turke

Publikuar

-

Beren Saat është një nga aktoret turke më të njohura dhe të komentuara të shoëbizit turk. Ajo është bërë e njohur në Shqipëri për rolin e saj si “Bihter” në serialin “Dashuri e ndaluar” si dhe për rolin si “sulltanesha Kosem”.

Së fundi ajo është bëër pjesë e një projekti të ri që do të transmetohet në Netflix, “The Gift”.

Në këtë serial Bihter ka luajtur edhe një skenë për të rritur që mesa duket nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, dhe çifti po shkon drejt ndarjes sipas mediave turke. Por asgjë nuk ështe ashtu si duket dhe këtë gjë na i sqaron më mirë bashkëshorti i aktores.

‘Ne shohim lajmet dhe bashkë me Beren qeshim. Nuk janë të vërteta asgjë nga ato që thuhen miq’’, është shprehur ai para kamerave.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: