Connect with Us

Damsa më e madhe e vitit 2020/ Zbulohet shifra marramendëse që Jennifer Lopez do të shpenzojë për dasmën

Showbizz

Damsa më e madhe e vitit 2020/ Zbulohet shifra marramendëse që Jennifer Lopez do të shpenzojë për dasmën

Publikuar

-

Alex Rodriguez  dhe Jennifer Lopez janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit botërorë.

Pas propozimit në Bahamas, ku Alex iu ul në gjunjë nën perëndimin e diellit duke t se do të ketë një dasmë shumë të madhe e cila do të shënojë një nga dasmat  më gjigante në Holliwood.

Burime për të huajën “Life and style” kanë treguar se këngëtarja dhe partneri kanë planifikuar të martohen këtë verë.

Edhe pse ende nuk kanë caktuar një datë thuhet se çifti ka ndërmend të shpenzojë rreth 3 milionë euro për ceremoninë.

J.Lo sigurohet t’i tregojë kujtdo se ka gjetur dashurinë e jetës së saj, ndërsa Alex nuk resht së bëri të lumtur këngëtaren me gjestet e tij të dashurisë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: