Connect with Us

FOTOT- Kush është modelja shqiptare që po “tërbon” italianët

Showbizz

FOTOT- Kush është modelja shqiptare që po “tërbon” italianët

Publikuar

-

Jori Delli është emri i shqiptares, e cila është cilësuar si një bukuri e rrallë që të bën për vete nga mediat italiane. Në pak muaj ajo është kthyer në një nga femrat më të preferuara të publikut italian.

Po ashtu numri i ndjekësve në profilin e saj në Instagram po shtohet çdo ditë dhe më shumë. Jori ka lindur në Parma dhe përveçse një gazetare, ajo është edhe një blogere mjaft e njohur në Itali.

Por jo vetëm kaq pasi, ajo ka “shfrytëzuar” edhe format e saj që të lënë pa fjalë për të pasur një karrierë të suksesshme dhe si modele.

Vajza me origjinë shqiptare është vetëm 23 vjeç dhe thuhet se ka për të pasur një karrierë të ndritur në Itali. Ajo ka pasion futbollin dhe fitnesin si dhe studion për Inxhinieri në Universitetin Politeknik të Torinos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE