Connect with Us

“Mbretëresha e Insatgramit që e ndjekin 12 vjeçarët”/ Roza Lati tregon për sherrin e bujshëm me Encën

Showbizz

“Mbretëresha e Insatgramit që e ndjekin 12 vjeçarët”/ Roza Lati tregon për sherrin e bujshëm me Encën

Publikuar

-

Sherri bujshëm virtual mes këngëtares Enca Haxhia dhe moderatores Roza Lati është komentuar shumë në mediat rozë.

Përplasja e tyre virtuale nisi që pas deklaratës së Encës pasi u sulmua nga Trejsi Sejdini ku u shpreh se vajzave me fjalor si të moderatores iu hiqte vizën. Kaq mjafoti që më pas Roza të shpërthente ndaj saj duke i kujtuar se ajo e kishte mbështetur shumë këngëtaren.

E ftuar sot në emisionin Ftesë në 5, Roza ka prekur dhe njëherë këtë temë duke sqaruar dhe zënkën me Encën.

“Me mbretëreshën e Instagramit që e ndjekin 12 vjeçarët e ka inatin me mu se kisha të ftuar Trejsin e cila foli për të dhe ajo e ka me mu inatin se e lashë në monatzh e bën uf e uf, po boll se tregon inferioreitetin”, është shprehur Roza Lati.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: