Connect with Us

Plas keq mes Zonjave të para në Francë/ Julie Gayet i dërgon mesazhin Brigitte Macron

Showbizz

Plas keq mes Zonjave të para në Francë/ Julie Gayet i dërgon mesazhin Brigitte Macron

Publikuar

-

Sipas revistës së njohur franceze “Paris Match” dy zonjat e para në Francë, Brigitte Macron dhe Julie Gayet nuk kanë marrëdhënie aspak të mira dhe se mes tyre ka patur një sherr. I gjithë sherri ka nisur për shkak të një dreke në Palais de l’Elysée në fund të janarit, ku e dashura i ish-Presidentit nuk do të ishte i ftuar.

Në revistën e njohur shkruhet se Julie Gayet është e zemëruar që nuk është ftuar në Palais de l’Élysée nga Brigitte Macron, për një drekë që mblodhi ish-“zonjat e para”. Të ftuara në këtë drekë ishin Carla Bruni Sarkozy dhe Valérie Trierweiler.

Më tej thuhet se, Julie Gayet i ka dërguar një mesazh partneres aktuale të Presidentit, në të cilin ka shprehur të gjithë zemërimin e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: