Connect with Us

Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje të bukura nuk ka

Showbizz

Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje të bukura nuk ka

Publikuar

-

Romeo Veshaj është komentuar shuëm në mediat rozë për shkak të lidhjes së tij me këngëtaren Jonida Maliqi. Por vetëm pas pak kohësh që deklaruan hapur se ishin bashkë çifti i dhe fund lidhjes së tyre duke u kthyer sërish në qendër të vëmendjes. Ditën  e sotme Romeo ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” ku ka folur edhe një herë për ndarjen nga këngëtarja duke treguar se faji mbetet i të dyve dhe se anija e tyre u mbyt.

Ai është shprehur se ndonëse asnjë ndarje nuk është e bukur, jeta vazhdon. “Ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë… Jeta e tillë është, me momente. Lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin.”- u shpreh Romeo.

“Unë as vetëm nuk linda, linda me Donaldin”- shtoi ai duke qeshur. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: