Connect with Us

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Showbizz

Skandali i bujshëm i tradhtisë / Jordyn Woods nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Publikuar

-

Pothuajse po bëhet një vit që nga skandali i tradhtisë që Jordyn Ëoods dhe Tristan Thompson i bënë Khloe Kardashian.

Tashmë ajo e ka lënë pas të gjithë dramën dhe është fokusuar totalisht në karrierën e saj dhe në botën e televizionit.

Jordyn ka vendosur të mos flasë më rreth skandalit që bëri bujë në Shkurt të vitit 2019.

U tha se thjesht ishin puthur në një gjendje të dehur por kjo çoi në ndarjen e Khloe dhe Tirstan si dhe në prishjen e miqësisë mes saj dhe miliarderes Kylie Jenner.

Sipas disa burimeve  pranë saj thuhet se ajo i ka vënë kapak kësaj teme dhe nuk ka ndërmend të flasë me për jkëtë. Ajo është fokusuar toatlisht në punë dhe në projekltet e saj në televzion që do të transmetohen së shpejti.

PPër më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: