Connect with Us

Video që po bën xhiron e rrjetit/ I fejuari turk i Genta Ismajlit këndon dhe kërcen shqip

Showbizz

Video që po bën xhiron e rrjetit/ I fejuari turk i Genta Ismajlit këndon dhe kërcen shqip

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli prej kohësh është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk i cili quhet Usta.

Ai e shoqëron kudo këngëtaren dhe për këtë Genta është shprehur se është shumë me fat pasi ai e mbështet në çdo aspekt.

Mbrëmjen e kaluar, me rastin e festës së pavarësisë së Kosovës, Genta ka vendosur në makinë këngë shqip.

Ajo dhe partneri kanë dëgjuar këngën “Kuq e Zi” të Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit, ndërsa të dy kanë kërcyer nën ritmet e këngës.

Më pas, Usta i ka zgjatur dorën Gentës për të bërë shqiponjën dykrenare së bashku si dhe kanë kërcyer e kënduar  këngën. Për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: