Connect with Us

Xhemresë i vjedhin “kujtimin” e fundit/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Xhemresë i vjedhin “kujtimin” e fundit/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nazan shkon në shtëpinë e Mesudes dhe i ofron para që ta marrë Ejlylin nga jetimorja dhe ta çojë në një shkollë tjetër. Në këtë mënyrë Serkan nuk do të ketë më mundësinë të takohet me Ejlylin. Por Mesude i refuzon paratë e Nazanit dhe e përzë. Nazan takohet me Kemalin dhe bën një marrëveshje me të. Banu pendohet për shuplakën që i dha Kaderit.

Feride shkon në shtëpinë e Banus dhe aty ndodhet edhe Neriman. Neriman fshihet që Feride mos ta shohë. Feride e kritikon Banun për sjelljen e saj ndaj Kaderit. Banu i premton se nuk do takohet më me Kaderin dhe nuk i intereson si do ndihet e bija. Neriman vendos t’i gjejë një familje Kaderit që të shpëtojë prej kësaj situate. Kemal përpiqet të bindë Mesuden të marrë në shtëpi Ejlylin. Toprak gjen në sendet e Ferides dhurata të ish të fejuarit të saj dhe keqkuptohet. Xhemren e zë nata rrugës dhe dikush e ndjek. Një hajdut i vjedh varësen Xhemres.

Xhemre fiton një shumë të madhe parash nga një pasuri e të atit. Tefik kërkon t’i tregojë Xhemres por Nazan nuk e lejon dhe mendon t’i mbajnë vetë paratë. Mesude i kërkon Ejlylit të qëndrojë larg Serkanit. Ejlyl vendos t’ja tregojë me prova nënës së saj se kush është vërtet Kemali./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: