Connect with Us

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar.

Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje katër-vjeçare nga mosha 16 vjeçe deri në moshën 20 vjeçare. Por në një vit në marrëdhënie, ajo filloi të mashtronte të dashurin e saj.

“Edhe pse e doja shumë, bëja seks me dikë tjetër të paktën çdo dy javë,”- thotë ajo.

Ajo përfundimisht i dha fund marrëdhënies pasi nëna e saj vdiq pas një beteje një vjeçare për kancerin. Ishte kjo humbje që e bëri  varësinë e saj seksuale jashtë kontrollit, pasi ajo flinte me burra të pafund për të përballuar pikëllimin e saj. Në skajin e saj më ekstrem, Frankie thotë se flinte me katër burra brenda 24 orësh. Ndërkohë, shëndeti i saj mendor mori një goditje serioze, pasi ajo filloi të luftonte depresionin, ankthin dhe sulmet e panikut.

Megjithatë, edhe kur  këshillohej për depresionin e saj, ajo prapë prapë merrej me dëshirat – me burra që vinin rregullisht në shtëpinë e saj për seks.

Në fillim të vitit 2014, Frankie më në fund kapërceu ankthin e saj falë këshillave të rregullta, duke e lejuar atë të kthehej përsëri dhe të takonte njerëz.

Më vonë atë vit, ajo filloi një marrëdhënie të menjëhershme me një burrë që takoi në Tinder.

Ajo kurrë nuk i tregoi atij për të kaluarën e saj, dhe në prill 2017, ajo zbuloi se ishte shtatzënë. Vajza saj lindi në 17 janar 2018. Kur vajza e saj ishte gjashtë muajshe, Frankie dhe partneri i saj u ndanë dhe ajo filloi të shihte një terapist të ri për mbështetje. Përfundimisht, në moshën 26 vjeç, ajo u diagnostikua me varësi seksi.

Sot, Frankie, miqtë e së cilës nuk kanë qenë asgjë tjetër veçse përkrahëse që kur ajo u tha atyre për diagnozën e saj , thotë se marrëdhënia e saj me seksin është përmirësuar dhe tashmë e ka lënë pas varësinë.

Gjatë tre viteve të fundit Frankie thotë se ka fjetur me më shumë se 80 burra, miq, ish të dashur ose të tjerë që i takonte në barin me emrin sugjestionues Plenty of Fish./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE