Connect with Us

Mesude mohon Ejlylin si vajzën e saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Mesude mohon Ejlylin si vajzën e saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Një djalë i ri i pashëm vjen në shkollë dhe të gjitha vajzat mahniten pas tij. Ai e njeh Xhemren por kjo e fundit as nuk e kujton. Neriman nis proçedurat për t’ja dhënë Kaderit një familjeje. Feride kundërshton kur e mëson këtë. Gynej i shpreh dashurinë Songylit para klasës. Ejlyl shkon në shtëpi kur Kemali është vetëm dhe regjistron bisedën mes tyre.

Plani i Ejlylit dështon pasi Kemal kupton gjithçka. Serkan shkon të shpëtojë Ejlyin dhe godet Kemalin. Kemal del i pafajshëm para Mesudes. Kjo e fundit qëllon me shpullë të bijën. Feride hedh çdo kujtim të ish të fejuarit. Tefik takon Xhemren në jetimore por nuk i tregon që babai i ka lënë një shumë të madhe parash.

Xhemre i thotë se nëse do të kishte para do t’i shpërndante shoqeve të saj. Neriman i thotë Kaderit se një familje kërkon ta birësojë. Kader pranon por ka një plan./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Lajmet rreth koronavirusit/ Mjekët drejtohen në Twitter dhe TikTok

Publikuar

-

Nga

Nënkryetari ekzekutiv i departamentit të Mjekësisë së Përgjithshme të Mass General dhe profesor ndihmës i Shkollës Mjekësore në Harvard, Ali Raja ka përdorur Tëitter për të shkëmbyer informacione rreth koronavirusit, i njohur gjithashtu si Covid-19, duke përfshirë pajisje personale mbrojtëse për profesionistët mjekësorë dhe rëndësia e distancës sociale, për 57,000 ndjekësit e tij dhe për […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Jeni të stresuar dhe hani pa kontrroll në këtë periudhë izolimi/ Zbuloni si duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj

Publikuar

-

Nga

Me pandeminë globale dhe  koronavirusin që na sfidon çdo ditë, në mënyra të ndryshme, duket se është bërë një problem me mundësi të barabarta, duke prekur edhe ata që zakonisht nuk hanë në përgjigje të ankthit ose emocioneve të tjera. Si ta menaxhoni ngrënien nga stresi? Pavarësisht nëse është hera juaj e parë që luftoni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE