Connect with Us

Nuk i bënte më dhurata dhe ishte plakur shumë/ Partnerja 39 vite më e re braktis Al Pacinon

Showbizz

Nuk i bënte më dhurata dhe ishte plakur shumë/ Partnerja 39 vite më e re braktis Al Pacinon

Publikuar

-

Al Pacino dhe partnerja e tij 40-vjeçare, Meital Dohan, i kanë dhënë fund marrëdhënies dy vjeçare.

Meital është shprehur se marrëdhënia e tyre nuk mund të funksiononte pasi ai ishte plakur.Për më tepër, ajo shtoi faktin se Al Pacino nuk ishte shumë dorëlëshuar me dhuratat.

“Është e vështirë të jesh me një burrë aq të vjetër, edhe pse është Al Pacino. Diferenca e moshës ka rëndësi. Unë u përpoqa ta mohoja, por për të qenë të sinqertë, ai tani është plakur. Pavarësisht gjithë dashurisë time, nuk zgjati.

Kisha një zënkë me të së fundmi dhe e lashë, por sigurisht që e dua dhe e vlerësoj dhe jam e lumtur që isha me të kur kishte nevojë për mua. Është një nder për mua. Jam e lumtur që ndodhi kjo marrëdhëniedhe shpresoj që të mbetemi miq të mirë.

Ai më blinte vetëm lule. Si mund ta them me mirësjellje që nuk i pëlqente të shpenzonte para?”- ka rrëfyer ajo sipas “People”. Al Pacino dhe Meital parakaluan së bashku në tapetin e kuq gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve “BAFTA”, ku aktori u rrëzua në publik dhe tërhoqi vëmendjen e mediave.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: