Connect with Us

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Si është Akrepi kur bie në dashuri?

Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë.

Cila është puna apo karriera që duhet të kryejë një Akrep?

Akrepit i pëlqen shumë suksesi dhe punon shumë për ta arritur atë.. Janë shumë të përklushtuar dhe punëtorë. Në mënyrë konkurruese, Akrepi do të merret me detyrat më të vështira me qëllimin për të qenë më i miri atje.Fokusi i lartë i bën ata të vështirë për tu mposhtur, dhe tendenca e tyre analitike i bën ato edhe një hap më tej. Ata janë zgjidhës të problemeve, si dhe punëtorë të mirë.

Sa krijuese është shenja e akrepit?

Ata kanë një prirje artistike dhe shpesh e gjejnë veten në modelim. Stili ka një rëndësi të madhe për ta pasi preferojnë të jenë krijues në veshje, tatuazhe dhe bizhuteri.

Ata janë udhëheqës të shkëlqyer, krijues, të cilët natyrisht janë të mirë në mësimin e të tjerëve.

Si është në shtrat shenja e akrepit?

Kjo është fusha e tyre. Seksi dhe sensualiteti janë aty ku ata tregojnë interesin e tyre më të madh. Ata janë dashnorët që bëjnë asgjë, kërkojnë gjithçka dhe janë disi të mirë në të gjitha ku marrin pjesë.

Nëse jeni duke kërkuar për një partner seksual i cili do të sjellë më shumë sesa pozicionin misionar në dhomën e gjumit, Akrepi do t’ju mësojë një gjë ose dy për atë që keni dashur gjithmonë të përfshiheni. E vendosur nga sistemi riprodhues, le të themi vetëm se Akrepi lindi për të zbritur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: