Connect with Us

U vetëvra në ditën e të dashuruarve/ Mesazhi prekës i prezantueses para se të largohej nga jeta

Showbizz

U vetëvra në ditën e të dashuruarve/ Mesazhi prekës i prezantueses para se të largohej nga jeta

Publikuar

-

Në ditën e të dashuruarve, moderatorja e Love Islands, Caroline Flack i dha fund jetës së saj. Vdekja e saj ishte një lajm tragjik dhe i dhimbshëm për të gjithë britanikët dhe të dashurin e saj Leëis.

Duket se problemet për prezantuesen kanë nisur që nga momenti kur ajo u arrestua pasi sulmoi të dashurin Leëis Burton. Në një shkrim të publikuar vetëm pas vdekjes prezantuesja insiston se nuk e ka sulmuar por gjithçka ishte një aksident.

“Më 12 dhjetor 2019 u arrestova për sulm ndaj të dashurit tim … Brenda 24 orëve e gjithë bota dhe e ardhmja ime u shembën në këmbët e mia dhe të gjitha muret që kisha ndërtuar rreth meje prej kaq kohësh, u shembën. Papritur unë jam në një skenë tjetër dhe të gjithë po e shohin atë që po ndodh. Unë gjithmonë kam marrë përgjegjësinë për atë që ndodhi atë nat, por e vërteta është se ishte një aksident.

Kam pasur kriza emocionale për një kohë shumë të gjatë. Por unë NUK jam abuzuese në familje. Ne patëm një argument dhe ndodhi një aksident. Një aksident. Gjaku që dikush e publikoi në gazetë ishte gjaku im. Kam humbur punën time. Shtëpinë time. Aftësinë time për të folur. Nuk mund ta kaloj çdo ditë duke u fshehur e duke mos mundur të flas me askënd. Më vjen shumë keq për familjen time, për problemet që u kam sjellë dhe për gjërat që miqve të mi iu desh të kalojnë. Nuk po mendoj se si do të rikthehem në karrierën time. Unë jam duke menduar se si do të kthehem në jetën time normale, te familja ime”.- ka shkruar ndër të tjera prezantuesja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: