Connect with Us

VIDEO- “Bëmë mama të të ngjaj”/ Renee një kopje e Nora Istrefit

Showbizz

VIDEO- “Bëmë mama të të ngjaj”/ Renee një kopje e Nora Istrefit

Publikuar

-

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të komentuara dhe pëlqyera të showbizit shqiptar. Në vitin 2015 ajo u bë nënë e një vajze të quajtur Renee.

Renee tashmë është 5 vjeç dhe është një kopje e mamasë së saj Nora Istrefi. Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastory një video me Renee, ku dy vajzat shfaqen me të njëjtin ‘look’ teksa filmojnë veten para pasqyrës. Modeli i njëjtë i flokëve dhe buzët e kuqe e bëjnë të voglën fiks si e ëma.

Kujtojmë se Nora dhe babai i Renee, Robert Berisha nuk janë më bashkë por kjo nuk i ka penguar aspak të kenë marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE