Connect with Us

Banu lëndon Kaderin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Banu lëndon Kaderin/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Gokhan arrin të shpëtojë nga situata me varësen falë nënës së tij. Gokhan i tregon të ëmës se ia mori varësen Xhemres për të pasur diçka të saj. Komshiet në lagjje shohin Kemalin me Derinin dhe dyshojnë se ai e ka rrëmbyer. Ato thërrasin policinë por Kemal largohet. Gynej i tregon Xhemres se është i dashuruar me Songylin.

Gynej e ndihmon Songylin të shesë bizhuteritë. Banu shkon në jetimore dhe i kërkon llogari Kaderit ku e ka fshehur Derinin. Ajo i flet ashpër Kaderit duke e lënduar shumë. Serkan i tregon Ejlylit se nëna e tij i ka ofruar para Mesudes që ata të ndahen. Ejlyl mendon se nëna e saj i ka pranuar paratë. Feride shkon në shtëpinë e Banus dhe i kërkon ta kuptojë Kaderin dhe dhimbjen që ajo po kalon. Banu e përzë Feriden dhe i kërkon të mos përzihet në jetën e saj.

Kemal e çon Derinin tek Banu dhe i kërkon një nder. Ejlyl shkon në shtëpi dhe i kërkon Mesudes t’ja kthejë mbrapsht paratë Nazanit. Mesude nxehet kur mëson se Kemal i ka marrë para Nazanit. Ajo i thotë t’ja kthejë paratë por Kemal e kërcënon. Neriman i tregon Kaderit se Derini është gjetur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Rivali më i ri i Netflix dhe Youtube/ Aplikacioni transmetues me forma të shkurtra

Publikuar

-

Nga

Shërbimi i parë lëvizës i Quibi filloi në SH.B.A të hënën, me gjithë shqetësimet që shpërthimi i koronavirusit mund të ndikojë në shikimin e tij. Kompania ka rritur me $ 1.8bn (1.47bn £) për projektin që synon të rivalizojë Netflix dhe YouTube. Shfaqjet e Quibi janë 10 minuta ose më të shkurtra dhe filmat janë […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Përfshihet në dietën e Hilary Clinton dhe Beyonce/ Ky është ushqimi më përfitime të mahnitshme shëndetësore

Publikuar

-

Nga

Kohët e fundit, disa erëza janë promovuar jozyrtarisht nga prodhimet e përditshme të kuzhinës dhe përfshihen tek ushqimet me shumë përfitime. Hillary Clinton thuhet se hante një spec djegës në ditë ndërsa ishte në gjurmët e fushatës në përpjekje për të shmangur sëmundjet. Shafran i Indisë, i cili është përdorur në Azi për mijëvjeçarë, kohët […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE