Connect with Us

Banu fajëson Kaderin për sëmundjen e Derinit/ Zbuloni çfarë do të ndodhë në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Banu fajëson Kaderin për sëmundjen e Derinit/ Zbuloni çfarë do të ndodhë në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Banu njofton bashkëshortin e saj se Derini ka leucemi. Kemal ndryshon sjellje ndaj Mesudes. Defne fillon përgatitjet për ballon e shkollës. Tefikun e vret ndërgjegja që i mbajti paratë e Xhemres. Meral dëshiron të shkojë në ballo por nuk ka fustan.

Banu shkon në jetimore dhe kërkon të takojë Kaderin. Songyl i bërtet Banus t’i qëndrojë larg Kaderit mirëpo kjo e fundit nuk ndahet dot nga nëna e saj. Banu i thotë Kaderit se Derini u sëmur për faj të saj. Nerimanit i vjen keq për Kaderin dhe përpiqet ta shpëtojë. Në gjendje të dehur Tefik vendos t’i tregojë të vërtetën Xhemres.

Ai shkon në jetimore për të folur me Xhemren por Nazan e ndalon. Mesude i kthen paratë Nazanit. Defne pranon të shkojë në ballo me Burakun për të bërë xheloze shoqen e saj. Gokhan e lëndon Xhemren duke i kujtuar jetën e saj të vjetër.

Gynej i kërkon Songylit të shkojnë bashkë në ballo por ajo nuk pranon. Gynej i shpreh ndjenjat Songylit por ajo mendon se ai po tallet. Xhemre gjen varësen e saj. Toprak fton Gokhanin në konkursin e basketbollit. Kader bind Songylin ta pranojë ftesën e Gynejt për të shkuar në ballo. Gynej prej inatit fton Defnen të shkojnë bashkë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Teknologji

Lajmet rreth koronavirusit/ Mjekët drejtohen në Twitter dhe TikTok

Publikuar

-

Nga

Nënkryetari ekzekutiv i departamentit të Mjekësisë së Përgjithshme të Mass General dhe profesor ndihmës i Shkollës Mjekësore në Harvard, Ali Raja ka përdorur Tëitter për të shkëmbyer informacione rreth koronavirusit, i njohur gjithashtu si Covid-19, duke përfshirë pajisje personale mbrojtëse për profesionistët mjekësorë dhe rëndësia e distancës sociale, për 57,000 ndjekësit e tij dhe për […]

LEXO TE PLOTE

Shëndeti

Jeni të stresuar dhe hani pa kontrroll në këtë periudhë izolimi/ Zbuloni si duhet të kujdeseni për shëndetin tuaj

Publikuar

-

Nga

Me pandeminë globale dhe  koronavirusin që na sfidon çdo ditë, në mënyra të ndryshme, duket se është bërë një problem me mundësi të barabarta, duke prekur edhe ata që zakonisht nuk hanë në përgjigje të ankthit ose emocioneve të tjera. Si ta menaxhoni ngrënien nga stresi? Pavarësisht nëse është hera juaj e parë që luftoni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE