Connect with Us

Ilda Bejleri pranon se është në një lidhje dashurie: Njeriu ka nevojë për dikë që të jetë i lumtur

Showbizz

Ilda Bejleri pranon se është në një lidhje dashurie: Njeriu ka nevojë për dikë që të jetë i lumtur

Publikuar

-

Moderatorja Ilda Bejleri është përfolur shpesh herë për jetën e saj private por asnjëherë nuk ka mohuar apo pohuar diçka në lidhje me statusin e saj.

Mbrëmjen e kaluar moderatorja ishte e ftuar speciale në emisioni  Top Talent ku është përballur me pyetjet e njërës prej konkurrenteve.

E pyetur nëse është në një lidhje dashurie Ilda u mundua të mos e jepte përgjigjen drejtpërdrejt por ka nënkuptuar se në jetën e saj është dikush që e bën të lumtur dhe e mbështet.

“Mendoj se njeriu padiskutim se ka nevojë për një mbështetje, qoftë morale apo psikologjike. Do të thotë që njeriu ka nevojë për dikë tjetër që të jetë i lumtur.

E rëndësishme është që të jesh i lumtur dhe padiskutim të kesh një mbështetje edhe këto janë gjërat më të rëndësishme them unë sesa statusi single apo jo”, është shprehur Ilda Bejleri në intervistën me konkurrenten.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: