Connect with Us

Juristja seksi që ngacmon imagjinatën e meshkujve/ “Ja si e mbaj pas vetes atë që dashuroj”

Showbizz

Juristja seksi që ngacmon imagjinatën e meshkujve/ “Ja si e mbaj pas vetes atë që dashuroj”

Publikuar

-

Redona Koçi është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale falë fizikut të saj perfekt si dhe pozave shumë provokuese.

Gjatë intervistave të shumta që ka realizuar ajo është shprehur se falë bukurisë së saj ka marrë shumë oferta nga meshkuj të cilët janë gati të paguajnë shifra të mëdha për të kaluar një natë me të.

Së fundi ajo ka treguar në një intervistë për Panorama Plus më shumë rreth fotografive seksi që publikon në rrjetet sociale dhe sa e ngacmojnë ato imagjinatën meshkujve.

“Nuk kishim këtë si qëllim, sidomos fotografi Iljan Stermolli. Megjithatë, besoj është ngacmuar sadopak edhe truri mashkullor(qesh). Ishte një set profesional, ku një profesionist e kupton që ishte art”, është shprehur ajo.

Ndërsa e pyetur se çfarë strategjie ndjek për të pasur pas vetes atë që do është shprehur: “Nuk ka asnjë lloj strategjie. Thjesht jam vetvetja, tregoj respekt dhe dhuroj shumë dashuri.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: