Connect with Us

“Nuk jam krenare për këtë”/ Bebe Rexha tregon si dukej vite më parë

Showbizz

“Nuk jam krenare për këtë”/ Bebe Rexha tregon si dukej vite më parë

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është kthyer pas në kohë duke kujtuar pamjen e saj të dikurshme. Gjatë një interviste me InStyle në Neë York Fashion Ëeek, ajo është shprehur se e vetmja gjë që nuk i pëlqen tek pamja e saj është lëkura e nxirë nga produkte të ndryshme bukurie si dhe veshja.

“E vetmja mënyrë në të cilën Staten Island ka ndikuar ndonjëherë në stilin tim ishte nxirja me produkte dhe bluzat,” tha këngëtarja. “Dhe, nuk jam krenare për këtë. Por, unë jam kjo që jam.”

Ndërsa Rexha ka treguar dashuri për vendin ku u rrit, nuk ka mbrojtur stereotipin që rrethon këtë vend.

“Mendoj që shumë njerëz nuk pranojnë që janë nga Staten Island sepse nuk është me të vërtetë diçka interesante,” tha ajo. “Por, unë mund ta bëj Staten Island përsëri ‘cool’”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: