Connect with Us

“Vdeksha unë për ty”/ Këngëtari tregon si e ngacmoi Dafina Zeqirin

Showbizz

“Vdeksha unë për ty”/ Këngëtari tregon si e ngacmoi Dafina Zeqirin

Publikuar

-

Pak kohë më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun Dafina Zeqiri pranoi hapur lidhjen me Dj Geek. Dyshja tashmë nuk heziton së publikuari foto së bashku dhe shpesh herë i shprehin dashurinë nëjri-tjetrit.

Këngëtarja po shijon romancën e saj megjithatë kjo nuk e ka penguar këngëtarin shqiptar, Lorenc Hasrama t’i shprehë hapur pëlqimin dhe të tregojë se e ka ngacmuar.

Këngëtari i ftuar në “Pop Culture”, ka treguar se si e ngacmoi Dafinën në koncert. “Dafina Zeqirin e kam ngacmuar në një koncert, më pa njëherë kështu ‘Vdeksha unë për ty i thash’ .” tregoi Lorenci.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: