Connect with Us

VIDEO-Incidenti në koncertin e Noizyt/ Veprimi i reperit i habit të gjithë

Showbizz

VIDEO-Incidenti në koncertin e Noizyt/ Veprimi i reperit i habit të gjithë

Publikuar

-

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm dhe të pëlqyer të momentit. Koncertet dhe fansat e tij të zjarrtë janë të panumërt dhe këtë e vërteton pjesëmarrja e tyre në koncerte.

Në njërin prej koncertet e tij të fundit ka ndodhur një incident, videoja e të cilit po bën xhiron në rrjet.

Teksa reperi ishte duke kënduar në skenë, një nga fansat ngjitet për të bërë një foto ndërkohë që rojet e sigurimit kanë tërhequr me forcë fansin.

Noizy ka reaguar menjëherë duke dashur të mbrojë fansin duke lënë edhe skenën. Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur por gjesti i tij është pëlqyer dhe mbështetur nga të gjithë fansat e tij.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: