Connect with Us

VIDEO-Me apo pa të brendshme?/ Aurela Hoxha “ndez” imagjinatën

Showbizz

VIDEO-Me apo pa të brendshme?/ Aurela Hoxha “ndez” imagjinatën

Publikuar

-

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo tashmë është e fokusuar totalisht në karrierën e saj si dhe në linjën e veshjeve intime.

Së fundi Aurela është bërë pjesë e party-t të Vogue në Milano ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj.

Aurela është shfaqur e veshur me një fustan të kuq i cili i tregonte më së miri format e saj. Hoxha ka ndarë video në Instagram dhe të gjithë patën një pyetje “ A i ka veshur Aurela të brendshmet?”

Krahas njërës prej videove të postuar në Instastory ajo ka reaguar duke shkruar: “Boll me tituj qesharakë!!! Duken qartë të brendshmet”.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: