Connect with Us

5 shenjat e zodiakut të cilat japin ultimatume në marrëdhëniet e tyre

Kuriozitete

5 shenjat e zodiakut të cilat japin ultimatume në marrëdhëniet e tyre

Publikuar

-

Dashi

Dashi mund të jetë konfrontues, kështu që ata e marrin atë në nivelin tjetër dhe lëshojnë një ultimatum. Kjo shenjë e zodiakut nuk i pëlqen që koha e tyre e çmuar të harxhohet.

Luani

Luani është i drejtëpërdrejtë, veçanërisht për ato që duan një lidhje. Ata nuk do të presin derisa partneri i tyre më në fund të afrohet në mënyrën e të menduarit të Luanit. Luani nuk ka frikë të japë një ultimatum sepse ata tashmë kanë shikuar të gjithë skenarët e mundshëm dhe e dinë se cila do të jetë lëvizja e tyre e ardhshme.

Akrepi

Akrepat janë jashtëzakonisht të përqendruar në ato që duan nga jeta dhe nga marrëdhënia e tyre. Nëse partneri i tyre nuk do të angazhohet, ata do të lëshojnë një ultimatum.

Binjakët

Nëse ka një gjë që ne dimë për Binjakët, është se nëse ata kanë lëshuar një ultimatum, kanë shteruar çdo ide tjetër. Një ultimatum është lëvizja e vetme që ata mendojnë se mund të bëjnë.

Virgjëresha

Virgjëresha do të japë ultimatume për arsye të ngjashme me Binjakët. Ata kanë menduar shumë se çfarë mund të bëjnë  kur marrëdhënia e tyre ka ngecur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: