Connect with Us

FOTOT- Sfida më e re që po çmend rrjetin e frymëzuar nga Jennifer Lopez

Trendi Sot

FOTOT- Sfida më e re që po çmend rrjetin e frymëzuar nga Jennifer Lopez

Publikuar

-

Para pak ditësh këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez , publikoi një foto ku shfaqej me bikini dhe tregonte trupin e saj.

Edhe pse është nënë e dy fëmijëve format e saj janë për tu patur zili por pa kuptuar kjo është kthyer në sfidën më të re në rrjetet sociale.

Pas publikimit të fotos, shumë nëna janë frymëzuar nga JLo dhe kanë treguar me krenari linjat e tyre me bikini dhe pa filtra.

“#jlochallenge” është sfida më e rë në Instagram ku të gjitha nënat tregojnë trupin e tyre pas lindjes.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

FOTO- Oficeri i policisë gjen mënyrën e duhur për të përcjellë mesazhin “ Qëndro në shtëpi”

Publikuar

-

Nga

Ndërsa India po zbaton urdhrin e bllokimit të vendit për shkak të pandemisë globale, një oficer policie ka gjetur një mënyrë krijuese për të përcjellë mesazhin tek njerëzit që duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rajesh Babu, një inspektor policie në qytetin jugor të Chennai, ka vendosur një helmetë me formën e koronavirust të ndërtuar posaçërisht […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi i ditës së sotme, e hënë 30 Mars/ Këto janë shenjat më me fat

Publikuar

-

Nga

Dashi Ju po përjetoni një periudhë sakrificash të mëdha, si në dashuri ashtu edhe në punë , do të ndjeni një ndjenjë të pasigurisë dhe paqëndrueshmërisë, por falë Hënës së favorshme do të arrini më në fund të shihni një shkëlqim shprese dhe të shihni dritën në fund të tunelit. Demi Ne na mungoi Saturni […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rashel Kolaneci i vë “flakën” Instagramit/ Ish velina seksi dhuron poza të nxehta duke treguar të pasmet

Publikuar

-

Nga

Ish velina seksi e ekranit, Rashel Kolaneci i ka lënë pak vend imagjinatës. Teksa ndodhet e vetë izoluar ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram. E veshur vetëm me një bluze dhe e ulur në shkallët e shtëpisë, Rashel ka ndezur imagjinatën duke treguar të pasmet e saj bombastike. Edhe […]

LEXO TE PLOTE