Connect with Us

“Këtë pjesë do ta shkëpusja “/ Këngëtarja tregon ndryshimin e vetëm që do të bënte në jetën e saj

Showbizz

“Këtë pjesë do ta shkëpusja “/ Këngëtarja tregon ndryshimin e vetëm që do të bënte në jetën e saj

Publikuar

-

Këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur, Mihrije Braha është shumë e komentuar për jetën e saj private dhe karrierën e saj muzikor.

Pasditen e sotme Mihrija ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku është gjendur përballë disa pyetjeve mjaft interesante nga publiku.

Njëra prej pyetjeve ishte se nëse do të kthehej pas në kohë çfarë do të donte të ndryshonte në jetën e saj.

Këngëtarja ka dhënë një përgjigje shumë të sinqertë ku u shpreh

“Gjatë një interviste të dhënë më parë në një emision më është bërë e njëjta pyetje dhe nuk e di se çfarë do kisha ndryshu.  Ndoshta vetëm pjesën e luftës do të doja ta shkëpusja nga jeta ime”, është shprehur ajo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: