Connect with Us

Sezoni i Peshqve/ Shenjat e horoskopit që do të përjetojnë dashurinë dhe emocionet më të mëdha

Kuriozitete

Sezoni i Peshqve/ Shenjat e horoskopit që do të përjetojnë dashurinë dhe emocionet më të mëdha

Publikuar

-

Demi

Për Demi ka vetëm kënaqësi. Do të gjeni kaq shumë lumturi në lidhjen tuaj. Dashuria do ta bëjë marrëdhënien tuaj magjike, sepse jeni shumë pasionant dhe në sinkron me emocionet tuaja.

Gaforrja

Romanca do të jetë në krye të listës tuaj gjatë sezonit të peshqve. Keni një lidhje të fortë me emocionet tuaja dhe intimiteti do të jetë një nga pjesët më të rëndësishme të jetës suaj.

Akrepi

Akrepi do të përfshihet nga emocione të mëdha dhe shumë ndjesi gjatë sezonit të Peshqve. Duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje partneres që keni në krah.

Ajo që duhet të keni kujdes është që të mos ushtroni shumë presion dhe të bëheni kontrrollues të çmendur në marrëdhënien tuaj.

Bricjapi

Bricjapi do të përjetojë emocionet më të bukura të dashurisë. Do të krijoni një lidhje të fortë me partneren tuaj dhe do të dashuroheni në një tjetër nivel.

Do të keni një kohë të qetë dhe do shijoni në maksimum kohën me partnerin apo partneren tuaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: