Connect with Us

Sot është shumë e famshme në Shqipëri/ Nuk do ta besoni cila është puna e parë që ka bërë këngëtarja e njohur

Showbizz

Sot është shumë e famshme në Shqipëri/ Nuk do ta besoni cila është puna e parë që ka bërë këngëtarja e njohur

Publikuar

-

Mihrije Braha është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo i ka dhuruar shumë hite publikut ndër vite. Nëse mendoni se ajo gjithnjë ka kënduar në jetën e saj dhe puna e saj e parë ka qenë këngëtare atëherë e keni gabim.

E ftuar në emisionin e Rudinës ajo ka treguar se puna e saj ka qenë si infermiere pasi shkollën e mesme e ka mbaruar për mjekësi.

“Puna e parë e kam marrë si praktikante e mjekësisë e kam mbaru shkollën e mesme për mjekësi. E kam pas një periudhë prej 3 muajsh dhe ka marrë rrogë. Kam qenë shumë e lumtur pasi rrogën e parë të dytë dhe të tretë ja kam dhënë babait tim të ndjerë”, është shprehur ajo./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: