Connect with Us

Xhemreja mbetet mes zjarrit/ Çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Trendi Sot

Xhemreja mbetet mes zjarrit/ Çfarë do të ndodhë këtë javë në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Vajzat e jetimores shkojnë në ballon e shkollës dhe i mahnisin të gjithë me pamjen e tyre. Burak i vë zjarrin ndërtesës ku mbahet balloja për tu hakmarrë ndaj Defnes.

Xhemre ngec brenda ndërtesës ndërsa Gokhan e shpëton. Për shkak të plagëve të marra, Xhemre është në rrezik për jetën. Ky incident bën që Defne të reflektojë dhe pendohet për ato që i ka bërë Xhemres.

Kader sëmuret dhe i marrin një analizë që duhet për të shpëtuar Derinin. Feride kupton se Kaderit i kanë marrë një analizë të rëndësishme dhe vihet pas kësaj çështjeje.

Banu përpiqet të fshehë nga bashkëshorti i saj të vërtetën. Burak ia vë fajin Gokhanit për zjarrin në shkollë dhe e denoncon./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: