Connect with Us

Adhurojnë aventurat/ Flirtuesit më të mëdhenj sipas shenjës së horoskopit

Kuriozitete

Adhurojnë aventurat/ Flirtuesit më të mëdhenj sipas shenjës së horoskopit

Publikuar

-

Luani

Luanët janë mjeshtra në flirtim. Ata nuk kanë nevojë për truke pasi me sharmin natyral, karizmën e tyre i bëjnë të gjithë për vete. Kjo shenjë e zodiakut flirton dhe kjo gjë nuk është një forcim për ta.

Akrepi

Kur akrepët flirtojnë janë të parezistueshëm. Akrepët janë njerëz tejet tërheqës, seksi dhe shumë misterioz. Ata nuk tregojnë shumë por presin shumë.

Binjakët

Binjakët janë shumë shoqëror, argëtues dhe gjithnjë e dinë se çfarë të flasin. Ata janë shumë flirtues dhe në momentet kur nuk e prisni.

Dashi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë flirtues të mëdhenj. Ata janë argëtues, aventurier dhe shumë të gjallë. Të gjithë duan të dalin me ta prandaj janë edhe shumë të njohur në rrethin shoqëror./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: