Connect with Us

Gokhan shpëton Xhemrenë nga zjarri/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin Lule të vetmuara

Trendi Sot

Gokhan shpëton Xhemrenë nga zjarri/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin Lule të vetmuara

Publikuar

-

Xhemre humb ndjenjat në tualet. Feride vë re se Xhemre nuk ka dale jashtë dhe shqetësohet. Gokhan arrin në ballo dhe kur mëson se Xhemre është në rrezik futet mes flakëve. Ai shpëton Xhemren por të dy ngecin brenda ndërtesës. Xhemre dhe Gokhan arrijnë të dalin me ndihmën e Serkanit. Të gjithë vajtojnë për Xhemren dhe mendojnë se ajo ka vdekur.

Kader ndjen se diçka e keqe ka ndodhur dhe telefonon Feriden. Ajo mëson se në ballo ka rënë zjarr dhe Xhemre është në spital. Ejlyl, Songyl dhe Meral kujtojnë çastet me Xhemren. Burak pendohet që i vuri flakën ndërtesës. Serkan i kërkon para të atit për të paguar shpenzimet e spitalit.

Nazan dhe Tefik paguajnë spitalin me paratë që Xhemre ka në trashëgimi. Defne pendohet për të këqijat që i ka bërë Xhemres. Por atë nuk e beson askush dhe e përzënë. Xhemre është në çastet e fundit të jetës por mjekët e shpëtojnë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: