Connect with Us

Inatoset për shkak të rolit negativ/ Aktorja e famshme: Mamaja nuk më sheh në televizor

Showbizz

Inatoset për shkak të rolit negativ/ Aktorja e famshme: Mamaja nuk më sheh në televizor

Publikuar

-

Aktorja Nil Keser është bërë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si Defne në serialin turk Lule të vetmuara.

Ajo luan një rol negativ dhe kjo e ka bërë më pak të pëlqyer në sytë e publikut. Gjatë një interviste për mediat turke ajo është shprehur se ka patur shumë kritika dhe ofendime nga njerëzit madje edhe mamaja e saj inatosej kur e shihte në televizor.

“Defne është një nga karakteret negativ të serialit. Ajo është rritur me para dhe është shumë e llastuar. I plotësohet çdo dëshirë. Roli i Defnes ishte një mundësi shumë e mirë për mua sepse pata shansin të luaja një rol të tillë. Njerëzit kur më shohin reagojnë “E llastuar, ti bën gjëra djallëzorë” ndërsa unë i them “Teta po luaj rolin”.

Mami im nuk e sheh kurrë serialin sepse inatoset me rolin tim. “Nuk është vajza ime kështu” thotë. Edhe babi im ndonjëherë mërzitet por tani është mësuar. Unë nuk jam si Defne. Nuk jam rritur me idenë që paraja është e rëndësishme. Nuk jam e varur nga paratë sepse mendoj që janë robëri”-është shprehur aktorja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: